fbpx

O nas

Witam serdecznie wszystkich na mojej oficjalnej stronie tego co kocham. Artykuły, które będą tu publikowane powstają naprawdę z miłości, miłości do wszystkich czworonogów. Chciałabym aby każdy, kto kupi u mnie produkt poczuł się wyjątkowo. Rzeczy, które tworzę płyną z mojego serc by dzielić szczęście gdziekolwiek jesteście.

Hand Made
PupiLady to pracownia artystyczna, tworząca legowiska i akcesoria dla naszych kochanych pupili moich autorskich projektów. Łączę w nich oryginalne wzornictwo, bogatą kolorystykę, często zaskakujące zestawienie wzorów oraz dodatków (m. in.:koronek, kwiatów, elementów biżuterii czy ozdobnych taśm). Każdy produkt staram się wykonywać z ogromną dokładnością, starannością i dbałością o najmniejszy szczegół.
Niepowtarzalne
Produkty w mojej ofercie występują, w większości, w limitowanych kolekcjach, dzięki czemu może się zdarzyć, że produkt jest jedynym egzemplarzem (używam często wyszukanych ozdób lub niewielkich partii materiałów, które uda mi się dostać i nie mam możliwości ich powtórzenia). Dzięki temu zarówno pupil jak i jego właściciel mogą czuć się wyjątkowo. Moje wyroby często się zmieniają i rotują.
Z miłości do zwierząt
Wszystko co tworzę powstaje z miłości do zwierząt, które są moją wielką pasją. Sama mając trzy czworonogi mogę być wciąż blisko ich potrzeb i to one są moim najlepszym krytykiem i inspiracją.